« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Styczniki prądu stałego wn serii CT

6 czerwca 2014

Bezproblemowe załączanie obwodów elektrycznych w trakcji kolejowej lub tramwajowej

Firma SCHALTBAU GmbH wprowadza do sprzedaży kolejny elektromagnetyczny stycznik prądu stałego, przewidziany do pracy w obwodach zasilanych bezpośrednio z trakcji kolejowej 3 kV DC lub tramwajowej. Jest to bardzo nowoczesna konstrukcja wykorzystująca najnowsze osiągnięcia w technologii materiałowej w tym segmencie elektrotechniki oraz nowatorskie rozwiązania mechaniczne i elektryczne.Pozwoliło to uzyskać bardzo małe wymiary i masę urządzenia oraz obniżyć koszty produkcji. Dzięki temu możliwe stało się zaproponowanie na rynku polskim rewelacyjnej ceny sprzedaży.

Maksymalny prąd termiczny Ith tego 1- i 2-polowego stycznika wynosi 400A lub 800A. Wyposażony jest standardowo w wymienną i bardzo łatwo demontowaną komorę gaszeniową z opatentowanym sposobem gaszenia łuku, styki pomocnicze oraz układ eliminacji przepięć na cewce. Unikalną cechą charakterystyczną jest brak prądów krytycznych w obwodzie głównym.

Szczegóły techniczne znajdują się w katalogu c20 i c21 w zakładce Katalogi wyrobów.

Podobne aktualności

  • Nowy stycznik trakcyjny 3kV/200A

    27 stycznia 2016

    Miło mi poinformować, że wprowadzamy do sprzedaży kolejny stycznik prądu stałego dedykowany do pracy w urządzeniach kolejowych zasilanych z trakcji 3 kV.
    Stycznik CH1130/02 będzie sukcesywnie zastępował znane i uznane od wielu lat... Tagi: styczniki trakcyjne, falowniki, ogrzewanie pojazdu szynowego, przetwornice, pre-charge

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności