« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

System alarmowy do szamb Lokaset R

12 czerwca 2014

Urządzenie LokaSET pozwala na monitoring poziomu ścieków w szambie. System składa się z następujących modułów: - centralki alarmowej zainstalowanej w domu - modułu radiowego - sondy.

Sonda dołączona jest do modułu radiowego. Komunikacja pomiędzy modułem radiowym zainstalowanym przy szambie a centralką alarmową odbywa się bezprzewodowo. Pozwala to uniknąć instalacji przewodu łączącego sondę zainstalowaną w szambie z mieszkaniem co prowadzi co redukcji kosztów instalacji związanych z instalacją kabla. Urządzenie posiada jedno wyjście przekaźnikowe które można dołączyć bp. do systemu alarmowego lub wykorzystać do rozbudowy o dodatkowe elementy sygnalizacyjne.

Dane techniczne:

  • Zasięg transmisji pomiędzy modułem radiowym a
    centralką alarmową –  do 650m
  • Temperatura pracy: -30 - +60 °C
  • Czas życia baterii  (CR123A) – do 10 lat.
  • Sygnalizacja alarmu: optyczna, akustyczna i wyjście przekaźnikowe.
  • Zasilanie centralki alarmowej: 230 VAC, 50/60 Hz, 1 VA

 

 

Podobne aktualności

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności