« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Nowy stycznik trakcyjny 3kV/200A

27 stycznia 2016

Miło mi poinformować, że wprowadzamy do sprzedaży kolejny stycznik prądu stałego dedykowany do pracy w urządzeniach kolejowych zasilanych z trakcji 3 kV.
Stycznik CH1130/02 będzie sukcesywnie zastępował znane i uznane od wielu lat na rynku styczniki serii CH715/815, CH500/800/801 i CH1030 (uwaga na podobieństwo oznaczeń).
Jego konstrukcja oparta została na bardzo nowoczesnej platformie konstrukcyjnej, technologicznej i materiałowej zastosowanej kilka lat wcześniej w rewelacyjnych, według opinii użytkowników, stycznikach trakcyjnych serii CT1130.

W zamyśle konstruktorów stycznik ten o maksymalnym jednokierunkowym prądzie termicznym 200A, dedykowany jest jako stycznik wstępnego ładowania lub stycznik główny w falownikach i przemiennikach częstotliwości lub jako stycznik obwodów grzejnych w urządzeniach klimatyzacyjnych lub zestawach grzejników w wagonach pasażerskich i innych pojazdach szynowych.
Jego zwarta, nowoczesna  konstrukcja zaowocowała bardzo małym wymiarem i łatwością montażu w każdej skrzyni wn lub szafie sterowniczej w pozycji pionowej jak i poziomej. Może on pracować zarówno w obwodach DC jak i AC, nie ma minimalnych prądów krytycznych, a mała moc cewki sterującej nie będzie stanowić problemu dla układów sterujących i zasilających.
Również i w tym wypadku jego bardzo silną stroną będzie bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

Podobne aktualności

  • Styczniki prądu stałego wn serii CT

    6 czerwca 2014

    Bezproblemowe załączanie obwodów elektrycznych w trakcji kolejowej lub tramwajowej Tagi: 3kV, styczniki trakcyjne DC, styczniki liniowe DC, falowniki, trakcja tramwajowa

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności