« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Styczniki DC na prąd 10A! Koniec problemów z przełączaniem małych prądów w obwodach DC.

13 stycznia 2016

Miło nam poinformować, że wprowadzamy do oferty dawno oczekiwany na rynku produkt - profesjonalny stycznik prądu stałego dedykowany do obwodów o napięciu maksymalnym 110V i prądów termicznych do 10A.

Jak istotna jest to informacja, wiedzą wszyscy, którzy próbowali stosować w takich aplikacjach inne rowiązania i wiedzą jak to z reguły sie kończyło.

Nasze styczniki serii CS110/10, to w pełni profesjonalne rozwiązanie gwarantujące niezwodną, wieloletnią pracę dzięki wydmuchowi łuku spod styków, podwójnemu układowi przerywania prądu w obwodzie głównym i likwidacji przepięć na cewce diodą lawinową. Mamy tu olbrzymie doświadczenia z innych naszych, znanych już styczników, serii C137, C193, C195, CT i innych.

Standardowo stycznik nasz ma 4 tory prądowe, które zamawiać  można w różnej konfiguracji NO+NC. Dodatkowo każdy tor prądowy kontrolowany może być za pomoca osobnego przełacznika pomocniczego. Obudowa zapinana na szynę 35 mm do złudzenia przypomina obudowy "styczników silnikowych" AC. Ale właśnie o to chodziło, aby całość ładnie komponowała się w szafie sterowwniczej.

Czy potrzebne jest coś więcej?

Chcesz o cos zapytać?: zak@impol-1.pl

Podobne aktualności

 • Styczniki DC do fotowoltaiki

  3 kwietnia 2020

  SCHALTBAU to nie tylko podzespoły dla elektrotechniki kolejowej. Proszę zobaczyć ile styczników możemy zaoferować dla branży powszechnie znanej jako "green energy" Tagi: styczniki do fotowoltaiki, panele słoneczne , fermy fotowoltaiczne, styczniki DC,

 • Styczniki DC i AC firmy Schaltbau w systemach "Energii Odnawialnej"

  22 sierpnia 2016

  Firma Schaltbau jest specjalistą w produkcji wysokiej jakości układów stosowanych w systemach DC i AC. Ważnym
  elementem jej oferty są styczniki do obwodów prądu stałego i przemiennego oraz wersje dwukierunkowe do obwod&... Tagi: przekaźniki DC, styczniki DC, przekaźniki prądu stałego

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności