« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Styczniki DC do fotowoltaiki

3 kwietnia 2020

SCHALTBAU to nie tylko podzespoły dla elektrotechniki kolejowej. Proszę zobaczyć ile styczników możemy zaoferować dla branży powszechnie znanej jako "green energy"

Jednym z takich styczników powszechnie juz stosowanym na fermach fotowoltaicznyych i małych przydomowych instalacjach jest stycznik C294.

Jest to miniaturowy stycznik prądy stałego, mający dwa niezależne  tory prądowe 40A o maksymalnym napięciu izolacji 1200V/1500V.

Specjaliści z branży polecają go jako niezawodny element odłączający obydwa bieguny + i - paneli słonecznych od reszty układu czyli falowników i akumulatorów. Posiada równiez przełącznik pomocniczy sterowany mechanicznie, potwierdzający stan styków głównych. Styki pomocnicze mogą być srebrne lub złocone, w zależności od wielkości przepływającego przez nie prądu. 

Więcej informacji technicznych znaleźć można w załączonych katalogach.

Chcesz ofertę cenową?

Zapytaj: zak@impol-1.pl

 

 

 

Podobne aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  7 kwietnia 2020

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
  W imieniu Dyrekcji oraz pracowników  Impol-1
  Życzymy Naszym kontrahentom oraz  Ich Najbliższym,  
  Zdrowia, du... Tagi: Święta Wielkanocne

 • 10 kwietnia nie pracujemy!

  7 kwietnia 2020

  Szanowni Klienci,

  Informujemy Państwa, iż w Wielki Piątek

  10 kwietnia 2020 roku firma IMPOL-1
  będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

  Dyrek... Tagi: (brak tagów)

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności