« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Przyszłość wizualizacji maszyn

29 czerwca 2020

SIMATIC WinCC Unified jest skalowalny od systemu dla jednego użytkownika do złożonych, rozproszonych aplikacji.

Ten nowy system wizualizacji może być stosowany do dowolnej liczby zastosowań, od Panelu Unified Comfort bezpośrednio przy maszynie, po SCADA kompleksowe rozwiązania w systemach KOMPUTEROWYCH.

Opiera się na najnowszej technologii internetowej, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące eksploatacji i monitorowania zakładów przemysłowych, zarówno dziś, jak i w przyszłości. Dzięki Siemens ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie interfejsu HMI (Human Machine Interface) technologie takie jak HTML5, SVG i JavaScript mogą być wykorzystywane zgodnie z wymogami przyszłości wizualizacji.

 

Podobne aktualności

  • TIA Portal V15.1

    22 lutego 2019

    Oprogramowanie Siemens TIA Portal V15.1 Tagi: TIA Portal V15.1, V15.1, TIA V15.1

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności