« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Przełączniki pulpitowe serii K

6 czerwca 2014

Najnowsze rozwiązania zgodne z normą UIC612

Wprowadziliśmy do stałej ofety handlowej najnowszą serię przełaczników na pulpit maszynisty zgodnych z najnowszą normą UIC612-0. Mają one maksimum 5 stabilnych lub niestabilnych pozycji łączeniowych.

Montowane są w standardowy otwór o średnicy 30 mm za pomocą nowatorskich metalowych zatrzasków. Dźwignia przełącznika może mieć jeden z pięciu znormalizowanych kształtów: B, W, K, Z, M. Wewnątrz przełącznika jest do dyspozycji do 8 elementów przełącznych o prądzie termicznym do 6A. Dodatkowo wokół dźwigni możliwe jest zamówienie podświetlanej obwódki z  okręgu w jednym z pięciu kolorów.

Szczegóły techniczne znajdują się w katalogu f112 w zakładce Katalogi wyrobów.

Podobne aktualności

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności