« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

SIMATIC S7-1500

13 września 2013

Niezwykle szybki SIMATIC S7-1500: od nowa zaprojektowany system komunikacji pozwala na uzyskanie bardzo krótkich czasów reakcji sterownika na działania zewnętrzne oraz wyjątkowo szybką wymianę danych pomiędzy modułami rozszerzeń.

 

- Prędkość procesowa

SIMATIC S7-1500 zapewnia obsługę szybkich sygnałów procesowych, co przyczynia się do wzrostu produktywności.

- Szybka wewnętrzna magistrala komunikacyjna

Nowa wewnętrzna magistrala komunikacyjna "back plane" pozwala na przekazywanie znacznej ilości informacji w ekstremalnie krótkim czasie.

- Komunikacja

SIMATIC S7-1500 posiada zintegrowane porty PROFINET. Dwa porty z identycznym adresem IP do komunikacji z urządzeniami polowymi oraz trzeci port z własnym adresem IP dla potrzeb integracji z siecią biurową w zakładzie. PROFINET I/O IRT pozwala na zapewnienie ustalonych czasów odpowiedzi i precyzyjne sterowanie urządzeniami polowymi.

- Zintegrowany Web Server

Stan pracy sterownika "status CPU" można analizować w standardowych przeglądarkach Web, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Na definiowanych przez użytkownika stronach Web można przedstawić stan zmiennych procesowych w formie graficznej.

 

Zobacz więcej

 

Podobne aktualności

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności