« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Miniaturowy fotoprzekaźnik laserowy SICK

29 listopada 2013

Firma SICK wprowadziła do swojej oferty W4SL-3 Miniaturowy fotoprzekaźnik laserowy do wykrywania małych oraz transparentnych elementów.

Przekaźnik zbudowany jest z precyzyjnego lasera klasy 1 który jest sterowany przez specjalizowany układ ASIC co pozwoliło osiągnąć wysoką odporność na zakłócenia optyczne. Występują wersje programowane (ustawiane) za pomocą przycisku, potencjometru lub przewodu przez IO-Link.

Fotoprzekaźnik W4SL-3 jest dedykowany do następujących aplikacji:

  • Kontrola obecności i położenia małych obiektów,
  • Wykrywanie obiektów transparentnych
  • Kontrola krawędzi obiektów transparentnych
  • Kontrola małych otworów i wykrywanie obiektów przez otwory
  • Aplikacje w branżach w których występują materiały, produkty i części o różnych powierzchniach, strukturach i kolorach: opakowalnictwo, elektronika, motoryzacja, produkcja żywności, kosmetyków oraz leków.
< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności