« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Systemy alarmowe do separatorów

3 kwietnia 2013

Firma Impol-1 wprowadziła do swojej oferty nową linię produktów. Są to systemy alarmowe do separatorów substancji ropopochodnych, których producentem jest pochodząca z Finlandii firma Labkotec.

 

Labkotec istnieje na rynku od ponad 40-tu lat, specjalizując się w technice pomiarowej. Produkuje precyzyjne urządzenia do pomiaru poziomu w zbiornikach i silosach, systemy detekcji wycieków oraz systemy alarmowe do separatorów oleju, smaru i szlamu serii SET-1000, SET-2000 oraz OMS-1.

Proponowane produkty są niezbędnym wyposażeniem każdego separatora olejowego. Pozwalają na sygnalizację konieczności serwisowania separatora, np. opróżnianie z oleju szlamu. Zapewnia to kontrolowanie kosztów rutynowej konserwacji, ponieważ separator jest oczyszczany i serwisowany wyłącznie wtedy, kiedy jest to konieczne. Ponadto urządzenia te wykrywają niekontrolowane wycieki z separatora, co pozwala zapobiegać katastrofom środowiskowym.

Uzupełnieniem oferty są urządzenia SolarSET pozwalające na montaż systemu w miejscach, gdzie nie ma stałej obsługi i standardowego zasilania elektrycznego. System SolarSET składa się z urządzenia alarmowego, akumulatora, kontrolera naładowania akumulatora, panelu słonecznego, modułu komunikacyjnego GSM oraz/lub sygnalizatora świetlnego.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z proponowanymi produktami. Na naszej stronie internetowej www.impol-1.pl sukcesywnie będą pojawiać się informacje na temat wprowadzanych produktów firmy Labkotec.

Podobne aktualności

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności