« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Mierniki parametrów sieci SIEMENS SENTRON PAC

9 grudnia 2011

SENTRON PAC - wielofunkcyjne mierniki parametrów sieci. SENTRON PAC to rodzina wysokiej jakości wielofunkcyjnych mierników parametrów sieci. Dostępne w atrakcyjnych cenach mierniki stosowane są głównie w rozdzielnicach do pomiaru ilości energii, rozpływu mocy, czy podstawowych parametrów jakościowych jak napięcie, częstotliwość i prąd.

Pomiar szeregu parametrów jak choćby niesymetrii faz czy zniekształceń pozwala na uniknięcie zaburzeń w pracy i awarii. Zastosowana w miernikach komunikacja pozwala na zdalne monitorowanie oraz sprzyja integracji z wieloma systemami automatyki. Dzięki temu, urządzenia oprócz podstawowego narzędzia pomiarowego stają się niezastąpionym partnerem w biznesie, którego głównym celem jest obniżenie kosztów zużycia energii, a przez to kosztów produkcji. Analiza parametrów prądu i napięcia pozwala na eliminację nieprawidłowości i w wyniku zwiększenie trwałości i niezawodności eksploatowanych urządzeń.

Zalety w skrócie:

  • Proste, intuicyjne menu, także w języku polskim
  • Duży graficzny wyświetlacz z doskonałą czytelnością nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
  • Pomiar od 30 do ponad 200 wielkości elektrycznych w układach sieci TN, TT, IT
  • Komunikacja: RS485 (Modbus RTU, Seabus), Profibus (DPV1/V2), Ethernet (Modbus TCP, Seabus)
  • Zdalny odczyt i konfiguracja za pomocą opcjonalnego programu PAC Monitor
  • Biblioteki dla WinCC i PCS7
  • Wysoki stopień ochrony IP65

 

 

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności