« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Profesjonalne złącza sygnałowe serii DN

13 października 2011

Można powiedzieć, że złącza serii DN to wyroby, które wreszcie trafiły do cywila. Ich wojskowymi odpowiednikami są złącza NF powszechnie znane w stacjach radiolokacyjnych, radarach, radiostacjach stacjonarnych i przenośnych.

 

Złącza NF spełniają wszelkie "cywilne" wymagania a jednocześnie zachowały wszystkie zalety swoich "wojskowych" odpowiedników. Należą do nich: klasa ochronności IP68 również w stanie rozłączenia, zakres temperatur pracy -55 do +85°C, obudowy metalowe oraz z tworzywa sztucznego, ekranowanie elekromagnetyczne, 4 kodowane pozycje położenia wtyku w gnieździe, samoczyszczące się złote styki, system sprężystego kontaktu męskiego i żeńskiego, ilość pinów 4 ÷ 12, obciążalność 3A/60V, rezystancja przejścia 5mΩ.

Ten typ złącz polecany jest w zastosowaniach w urządzeniach łączności, audio/video, aparatach medycznych, technice pomiarowej i laboratoryjnej, sterownikach przemysłowych, obrabiarkach i wielu innych.

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności