« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Zapisz się do newsletter’a Impol-1

14 września 2016

Nasza firma przygotowuje co miesiąc krótki newsletter, z którego mogą się Państwo dowiedzieć o polecanych przez nas produktach, aktualnych promocjach i przykładowych aplikacjach, w których zastosowanie znajdują prezentowane urządzenia.

W najbliższym numerze przedstawiamy Państwu kod promocyjny uprawniający do 10% zniżki na zasilacze Mean-Well MDR-20-24. Polecamy również licznik Codix 130, czujniki pojemnościowe Impol-1, oraz stycznik 4-torowy DC. Przeczytać można także o zastosowaniu naszych czujników pojemnościowych do kontroli poziomu cieczy w zbiorniku.
Aby zapisać się do comiesięcznego newslettera proszę kliknąć >>TUTAJ<<

 

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności