« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Nowa generacja miniaturowych czujników optycznych.

22 sierpnia 2016

Firma Pepperl&Fuchs prezentuje miniaturowe czujniki optyczne serii R100/R101/R103.

Czujniki fotoelektryczne serii R100/R101/R103 to uniwersalne rozwiązanie oparte o nowatorskie technologie, które zapewniają maksymalną elastyczność w wielu zastosowaniach. Od barier optycznych po czujniki odległości — po raz pierwszy w niewielkiej obudowie zintegrowano kilka technologii fotoelektrycznych. Ponadto interfejs IO-Link umożliwiający komunikację na poziomie każdego czujnika, niezależnie od jego typu.

Nowa generacja miniaturowych czujników fotoelektrycznych wychodząchych naprzeciw bieżącym potrzebom rynku automatyki. Wszystkie serie, w standardzie wyposażone są w interfejs IO-Link oraz wyjście push-pull. Opcjonalne wersje wykorzystują nową technologią laserową DuraBeam. Bariery optyczne, czujniki refleksyjne z filtrem polaryzacyjnym, ewaluacją czy eliminacją tła, czujniki do detekcji materiałów przezroczystych, dyfuzyjne a nawet czujniki odległości – wszystkie one są obecne w każdej z serii. Korzyścią takiego rozwiązania jest fakt, że w przypadku zmiany koncepcji – z bariery na czujnik refleksyjny czy z czujnika pomiarowego na standardowy czujnik odbiciowy, sposób montażu i rozstaw otworów pozostają bez zmian.

>Noty katalogowe wybranych modeli<

Podobne aktualności

  • Nowy katalog czujników IMPOL-1

    2 czerwca 2014

    Zapraszamy do pobierania najnowszego katalogu wyrobów produkowanych przez Naszą firmę. Tagi: IMPOL-1, Katalog, czujniki

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności