« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Wyłączniki krańcowe - krańcówki: szeroka oferta doskonałych przełączników zatrzaskowych.

22 grudnia 2014

Firma Schaltbau jest producentem doskonałych wyłączników krańcowych. W ofercie możemy wyróżnić 13 grup różnych przełączników. W każdej grupie oferujemy do kilkudziesięciu różnego rodzaju rozwiązań konstrukcyjnych: systemu aktywatora, wyprowadzeń elektrycznych, systemu montaży oraz zabezpieczeń IP 40; 50;60;67. Konstrukcja przełącznik zatrzaskowego opatentowana została przez firmę Schaltbau. Testowana i ulepszana przez 40 lat uzyskała wyjątkową żywotność i niezawodność Dzięki tym zaletom wyłączniki te są szeroko stosowane w przemyśle, wszędzie tam, gdzie niezawodność działania decyduje o bezpieczeństwie. Prosimy o kontakt (664 344 658 -Krzysztof Ostrowski; ostrowski@impol-1.pl). Pomożemy dobrać wyłącznik stosownie do Państwa potrzeb.

 

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności