« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Czujniki kontroli prędkości serii ICP

3 września 2012

nalizowania przekroczenia prędkości o zadaną odchyłkę ∆ od prędkości, przyjętej jako prędkość odniesienia. W jednej obudowie zawierają czujnik indukcyjny i cyfrowy komparator częstotliwości z wyjściem dwustanowym. Prędkość odniesienia, to prędkość w chwili wprowadzania do pamięci czujnika parametrów odchyłki. Użytkownik ma do wyboru 5 poziomów odchyłki ∆ różniących się od prędkości odniesienia o 5, 10, 15, 19 lub 48%. Czujniki serii ICP podzielone są na 2 grupy: ICP1 i ICP2.

 

  • CP1 przeznaczone są do kontroli jednego progu prędkości do wyboru poniżej albo powyżej prędkości odniesienia,
  • ICP2 przeznaczone są do jednoczesnej kontroli dwóch progów prędkości, poniżej i powyżej prędkości odniesienia.


Czujniki produkowane są z wyjściem typu PNP i NPN, z funkcją wyjścia NC lub NO. Wykonane są jako cztero-przewodowe zasilane napięciem stałym. Czwarty przewód ET służy do przełączania czujnika w tryb wprowadzania parametrów kontrolnych. Tryb ten rozpoczyna się w momencie załączenia zasilania do czujnika, ze zwartą do minusa zasilania końcówką ET. Poprzez: odłączenie - przyłączenie - odłączenie końcówki ET od / do minusa zasilania wprowadzane są kolejno wszystkie parametry kontrolne:

  • czas blokujący wyjście przy rozruchu,
  • czas opóźniający reakcję wyjścia,
  • poziom odchyłki lub położenie progu kontrolnego,
  • prędkość odniesienia.

 

Zapytania na temat czujników prosimy kierować na adres:
krzykowski@impol-1.pl

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności