« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Enkoder na każdą awarię

13 lipca 2012

Enkodery serii DFS 60 są bardzo często używane, jako zamienniki enkoderów inkrementalnych, które z różnych przyczyn uległy awarii. Pozwala na to ich unikalna właściwość programowania ilości impulsów i typu sygnału wyjściowego. Maksymalnie możemy zaprogramować 65 536 impulsów na obrót oraz wybrać typ sygnału wyjściowego (TTL/RS422 lub HTL/push-pull).

Dostępne są wersje z wałkiem lub otworem przelotowym i nieprzelotowym oraz mocowaniem czołowym i kołnierzowym. Dzięki zwiększonemu rozstawowi łożysk wałka osiągnięto doskonałą współosiowość. Jednocześnie wersje z otworem przelotowym wyposażone w plastikową tuleję znacznie zwiększają odporność enkodera na wibracje pochodzące z napędu.

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności