« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Styczniki prądu stałego 50A/1000V

7 czerwca 2012

C193A/24EV-J1 to nowoczesny, kompaktowy stycznik o prądzie maksymalnym 50A, dla napięć maks. 1000VDC, z komorą gaszeniową oraz magnetoelektrycznym wydmuchem łuku, napięciem cewki 24VDC o tolerancji -30%, +25% i zamontowanym na niej odpowiednim warystorem tłumiącym przepięcia przy wyłączaniu. Idealny do załączania ogrzewania w tramwajach, trolejbusach, wagonach metra, konstrukcjach falowników i przetwornic, załączania silników DC i wielu innych.

 

Wyposażony jest w przełącznik pomocniczym NO/NC ze złoconymi stykami. Umożliwiają one niezawodne i wieloletnie przełączanie prądów poniżej 10 mA i tym samym informowanie sterowników lub innych urządzeń nadrzędnych o stanie styków głównych. Dotychczas stosowane i najbardziej rozpowszechnione styki srebrzone, ze względu na szybkie utlenienie się swojej powierzchni, muszą pracować z prądami min. 100 mA

Bardzo dużą zaletą tego stycznika jest mała obudowa przystosowana do montażu na szynie 35 mm. Posiada on również możliwość "klasycznego" montażu do ścianki za pomocą 4 wkrętów.

 

Dysponujemy również rysunkiem 3D tego wyrobu.
Zapytania na temat powyżej promocji prosimy kierować na adres:
zak@impol-1.pl

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności