« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Akademia Partnerów Siemens

23 grudnia 2020

W czasach szybkiego rozwoju technologicznego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest nieustanne podnoszenie kompetencji naszych pracowników.

Obecnie nasi handlowcy korzystają z Akademii Partnerów Siemensa – platformy skupiającej wiedzę na temat rozwiązań @Siemens w formie przystępnych szkoleń.

Jesteśmy dumni, że jako autoryzowany dystrybutor Siemensa mamy możliwość podnoszenia kompetencji naszych pracowników poprzez specjalnie dedykowane dla nich szkolenia. Dzięki zdobytej wiedzy, potwierdzonej certyfikatami, mogą stać się jeszcze lepszymi partnerami do rozmów dla naszych klientów.

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności