« Poprzednia aktualność | Następna aktualność »

Odłączniki i uziemiacze 3kV

9 października 2018

Wprowadzamy do oferty bardzo szeroką gamę odłączników, uziemiaczy i przełączników change-over do bezprądowego przełączania w obwodach wn do 3000 VDC.

Po zakupie włoskiej firmy SPII wprowadzamy sukcesywnie do naszej oferty handlowej wyroby techniki wysokonapięciowej niezbędne w każdym pojeżdzie szynowym.

W pierwszej kolejności są to odłączniki, uziemiacze, konfiguratowy połaczeń i przełaczniki change-over dedykowane do napięć pracy w zakresie od 600 do 3000VDC. Mogą byc sterowane dźwignią ręczną, napędem silnikowym ( łącznie z silnikiem liniowym) oraz napędem pneumatycznym. Maksymalny prąd ciągły w obwodzie wynosi 500A a takich niezależnych elektrycznie sekcji łaczeniowych może być 10.

Szczegóły techniczne znajdują się w dziale NOWOŚCI w katalogu F184.

 

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia przez Impol-1 F.Szafrański Sp.J. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, KRS: 0000019222 (Administrator Danych) zgodnie z Polityką Prywatności