IMPOL-1 F.Szafrański Sp.J.
02-255 WARSZAWA
ul. Krakowiaków 103
tel. (22) 886 56 02
fax. (22) 886 56 04
NIP 521-00-92-117
Godziny otwarcia:
Pn- Pt: 7:30 - 16:00
Sb - Nd: Nieczynne

KRS 0000019222 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z odpowiednim działem firmy.

Nasza lokalizacja Współrzędne GPS: Szerokość: 52.18946 Pn, Długość: 20.93429 Ws

 

Dział handlowy

mgr inż. Magdalena Jędrzejewska - Grodzicka

tel. (22) 886 56 02 w.18
mail: handlowy@impol-1.pl
inż. Monika Wieteska - Dobrogowska

tel. (22) 886 56 02 w.19
mail: handlowy@impol-1.pl

 

 

Doradcy techniczni

 

Elektrotechnika kolejowa / Elektrotechnika przemysłowa

mgr inż. Ryszard Żak
Dyrektor ds.technicznych


tel. (22) 886 56 02 w.17
mail: zak@impol-1.pl

mgr inż. Krzysztof Ostrowski
Doradca techniczno-handlowy
Elektrotechnika przemysłowa

tel. (22) 886 56 02 w.16
mail: ostrowski@impol-1.pl

 

Automatyka przemysłowa / Automatyzacja produkcji

mgr inż. Jarosław Chlebicki

tel. (22) 886 56 02 w.26
mail: chlebicki@impol-1.pl
          systemy@impol-1.pl
mgr inż. Piotr Olejniczak

tel. (22) 886 56 02 w.20
mail: piotr.olejniczak@impol-1.pl
          systemy@impol-1.pl
 
inż. Krzysztof Szafrański

tel. (22) 886 56 02 w.24
mail: krzysztof.szafranski@impol-1.pl
          systemy@impol-1.pl
 

 

Elementy automatyki / Alarmy separatorów

inż. Monika Wieteska - Dobrogowska

tel. (22) 886 56 02 w.19
mail: wieteska@impol-1.pl

mgr inż. Piotr Jasiński

tel. (22) 886 56 02 w.25
mail: piotr.jasinski@impol-1.pl

 

Zaopatrzenie

Produkcja

Andrzej Parzydło

tel. (22) 886 56 02 w.13
mail: parzydlo@impol-1.pl

Ewa Saks

tel. (22) 886 56 02 w.22
mail: saks@impol-1.pl

 

Sekretariat

mgr Agnieszka Zawiska
Sekretariat

tel. (22) 886 56 02 w.12
mail: zawiska@impol-1.pl

Zarząd

mgr inż. Franciszek Szafrański
Dyrektor

tel. (22) 886 56 02
mail: szafranski@impol-1.pl

 

mgr Michał Szafrański
Zastępca dyrektora

tel. (22) 886 56 02
mail: ms@impol-1.pl

 

Platności

Konto do wpłat w PLN

PKO BP S.A. VI O/Warszawa

PL 20 1020 1068 0000 1202 0062 5459

Konto do wpłat w Euro

CITI Handlowy

PL 30 1030 1654 0000 0000 0354 6012

SWIFT CITIPLPX.

Możliwość płatności kartą:

 

< Powrót

Zgłoś problem lub uwagę


Naszą ambicją jest stworzenie strony, która w 100% odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, które pozwolą udoskonalić jej działanie.
Imię i nazwisko:
Email:
Treść: